Slider z logiem i opisem

Data dodania: 18 listopada 2018

Witam, potrzebuję slider znajdujący się pomiędzy menu a strefą gdzie zaczynają się wpisy. Nie znalazłem satysfakcjonującej mnie wtyczki więc szukam kogoś kto przygotuje to dla mnie. Pewnie nie będzie to trudne, można w końcu zmodyfikować jakąś dostępną już wtyczkę.

Link do mojej "wizualizacji" – http://bankfotek.pl/image/2128197.jpeg
Żółtą ramką zaznaczony jest slider jaki potrzebuję.

Wyświetlać mają się 4 loga, pod nimi ma być miejsce na nazwę firmy, a niżej na dodatkowy tekst. Loga mają być podlinkowane. Strzałki powinny służyć do "przesuwania" slidera gdzie wyświetlą się kolejne 4 loga. Slider powinien przesuwać się również automatycznie co ustaloną liczbę sekund.

Nie wymagam nie wiadomo jak profesjonalnego panelu admina do tej wtyczki, może być najprostsza lub nawet do edytowania w pliku, ważne żeby slider dobrze działał i wyglądał.

Proszę o oferty tylko i wyłącznie z ceną oraz najlepiej jakimś portfolio.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!