WordPress WebDeveloper – tworzenie i programowanie formularzy, kalkulatorów, konfiguratorów

Data dodania: 9 października 2018

Witam,

Poszukuję osoby/firmy biegłej w tworzeniu różnego rodzaju formularzy dedykowanych lub z wykorzystaniem m.in. gotowym pluginów darmowych czy płatnych. Preferuję Gravity Form lub ez Form.

Od czasu do czasu jest potrzeba wykonać formularz czy to dla WooCommerce czy dla WordPressa według indywidualnych potrzeb. Są to proste lub bardziej zaawansowane zadania jak np. konfiguratory wymagające oprogramowania dodatkowych funkcji.

Proszę w zgłoszeniu opisać krótko doświadczenia i koniecznie podlinkowanie tego typu realizacji z informacją jaki plugin był wykorzystywany. Skontaktuję się z wybraną osobą lub firmą i przekażę szczegółowe informacje na temat zlecenia do wykonania.

Koniecznie w temacie wiadomości proszę zawrzeć tytuł ogłoszenia.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!