WordPress developer w underDEV, full/part time

Data dodania: 2 października 2018

Hello, szukamy WordPress developera!

Jest to praca wyłącznie zdalna, w rozliczeniu miesięcznym w oparciu o stawkę godzinową. Preferowane B2B. Uwaga: szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu (nawet part-time), a nie kogoś do wydawania tasków na zewnątrz.

Twoje przyszłe przykładowe zadania:
– wdrażanie całego motywu od podstaw na podstawie PSD
– tworzenie interfejsów admina za pomocą ACF PRO i obsługa ich na frontendzie
– tworzenie integracji z danym API jako moduł do istniejącej wtyczki

O underDEV:
Mikro firma składająca się z trzech osób: Kuba Mikita jako lead dev i PM oraz Piotrek Konicki i Wojtek Szałkiewicz jako fullstack dev. Robimy tylko i wyłącznie niestandardowe wdrożenia w formie wtyczek oraz motywów kodowanych od podstaw. Nie bierzemy zleceń polegających na poprawkach czy modyfikacjach systemów wątpliwej jakości. Firma rozbita jest na dwie marki: underDEV jako marka usługowa oraz BracketSpace pod którą wydajemy wtyczki.

Jak pracujemy:
Robimy "półscruma", czyli w poniedziałek ustalane są taski na tygodniowy sprint. Projektami zarządzamy w ClickUp licząc czas na Toggl. Do codziennej komunikacji używamy Discord przez który rozmawiamy głosowo. Pierwszego dnia miesiąca następują rozliczenia. Powtarzalne zadania i organizację rozpisujemy w procedurach.

Co o pracy w underDEV pisze Piotrek Konicki:
"Brak korpo gadki, luźna atmosfera, wzajemna pomoc, i rozwój idący w bardzo ciekawą stronę. W underDEV w bardzo krótkim czasie nadrobiłem braki wiedzy, z którymi sam walczyłbym przez kilka lat. A do tego fajne warunki współpracy."

Wojtek Szałkiewicz pisze:
"Otwartość i pozytywne nastawienie podparte wiedzą i dobrą organizacją pracy w underDEV sprawiają, że współpraca z tą firmą jest satysfakcjonująca i przyjemna."

Jak wygląda przebieg rekrutacji:
– wypełniasz formularz zgłoszeniowy
– przechodzisz przez sito, bo jesteś najlepszy i lubisz to co robisz
– podpisujemy umowę współpracy oraz powierzenia przetwarzania danych
– pracujesz max. 2 tygodnie na pełnopłatnym okresie próbnym
– po okresie próbnym wspólnie decydujemy czy kontynuujemy współpracę

Proszę o zgłoszenia wyłącznie poprzez formularz: https://goo.gl/forms/RSKbvXBObaVBIADJ3

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!