Stworzenie prostego sklepu Presta Shop na podstawie istniejącej strony WP

Data dodania: 25 października 2018

Moje dotychczasowe strony są oparte na prostych szablonach WordPressa z różnymi wtyczkami (np. Tradematic, który szwankuje). Używam też systemu Firmao do CRM. Chciałabym zintegrować sprzedaż produktów (głównie produktów on-line np. PDF z artykułem, książką, bilety na wydarzenia, pakiety sponsorskie, ale też produktów fizycznych) z systemem CRM. Dostawca CRM zasugerował Prestashop.
Do wykonawcy należą następujące zadania:
– wykorzystanie całej treści obecnej strony (na razie mówimy o jednej) do strony w Prestashop, w tym prawidłowe podpięcie plików do pobrania po kupieniu
– zintegrowanie sklepu z CRM Firmao, tak by automatycznie wystawiały się faktury, zlecenia wysyłki towaru (jeśli to towary fizyczne), aktualizowały stany magazynowe, dodawały etykiety itp.
– newslettery – automatyczne, generujące się z nowoutworzonych produktów/dodanych artykułów na stronie
– włączenie płatności on line (mam konto Dotpay)
– inne konieczne rzeczy (ustalone przed wykonaniem, zasugerowane również przez doświadczonego w tym temacie wykonawcę)

Termin wykonania: 1 grudnia.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!