Modyfikacje, integracja wtyczek i inne – peepso + woocommerce

Data dodania: 19 października 2018

Witam,

używam wordpress i pluginu PeepSo (peepso.com) + WooCommerce.
Zmodyfikowałem już wiele rzeczy, ale z kilkoma nie jestem w stanie sobie poradzić.
Oto lista modyfikacji, które chciałbym wprowadzić na moją stronę:

– W peepso można wyszukiwać użytkowników tylko według pól wyboru z jedną opcją (np. płeć mężczyzna/kobieta). Chciałbym, aby była możliwość wyszukiwania według wszystkich pól użytkownika (wiek, waga, wzrost [zakres], oraz opcje kilkukrotnego wyboru). Jest dostępna wtyczka "Advanced PeepSo Search", ale jest przestarzała. Można byłoby jej użyć i przerobić.

> Używam zintegrowanego z PeepSo WooCommerce, ale potrzebuję kilku modyfikacji w WooCommerce:
– Dodawanie produktów przez użytkowników oraz możliwość ich sprzedaży przez użytkowników. Czyli nie tylko formularz, w którym użytkownik może dodać produkt, ale też panel do zarządzania, w którym widzi kto zamówił jego produkt, możliwość wysyłki produktu i wprowadzenia aktualnego statusu zamówienia. W skrócie: użytkownicy będą mogli sprzedawać we własnym zakresie swoje własne produkty.

– Lista życzeń produktów. Dodatkowo, widoczna w profilu użytkownika dla innych użytkowników.

– Dotacje. Przycisk "DONATE" widoczny w profilu każdego użytkownika, dzięki któremu inni użytkownicy będą mogli wpłacać daninę konkretnemu użytkownikowi.

– Możliwość wyświetlania zebranych dotacji w profilu użytkownika wraz z informacją: od kogo, kiedy, ile.

– System portfela, dzięki któremu użytkownicy mogliby zbierać pieniądze za produkty, które sprzedadzą oraz za dotacje od innych użytkowników. Dzięki portfelowi mogliby też wypłacać zebrane pieniądze na własne konto lub zgłaszać wypłatę administratorowi.

– Ranking użytkowników. Punktacja ustalana przez administatora. Punkty za: dodanie wpisu, dodanie zdjęcia, dodanie wpisu blogowego, zakup produktu itd. Ranking podzielony według dat (dzień, miesiąc, rok) i według płci użytkownika.

Do przeprowadzania powyższych modyfikacji można użyć istniejących wtyczek, ale należałoby je odpowiednio przerobić i zintegrować.

Ważne:

Listy życzeń mogłyby tworzyć tylko kobiety, a kupować produkty z listy życzeń tylko mężczyźni. Podobnie z dotacjami. Podobnie przycisk dotacji widoczny tylko w profilach kobiet.

PeepSo zintegrowane jest z:
Advanced Ads, BadgeOs, LearnDash, myCRED, Paid Membership Pro, WooCommerce, WPAdverts.

PROSZĘ TYLKO O POWAŻNE PROPOZYCJE. Proszę o wycenę i czas przeprowadzenia zmian.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!