WordPress Web Developer – WP Kraken

Data dodania: 25 września 2018

tl;dr: Poszukujemy genialnych koderów. Aplikuj -> https://wpk.io/join_dev

Jesteś genialnym koderem? Jesteś inteligentnym ambitnym uczniem, który szuka pierwszej pracy? Skończyłeś studia IT i nie widzi ci się praca w korpo? Chcesz pracować w firmie, w której będziesz Partnerem, a nie trybikiem wielkiej machiny?
Właśnie Ciebie potrzebujemy! 🙂

Kim jesteśmy?
Za portalem www.wpkraken.io stoi firma MPC i to do niej będziesz aplikował/aplikowała. Zajmujemy się szeroko rozumianym web developmentem, głównie skupiającym się na WordPressie. Poza portalem WPKraken, jesteśmy także twórcami Dent-Sites.com oraz wielu topowych produktów na ThemeForest.net oraz CodeCanyon.net
Nasze biuro znajduje się w Sosnowcu. Nie poszukujemy osób zdalnych.

Jeśli chodzi o formę współpracy, jesteśmy bardzo elastyczni, akceptujemy: UoP, UZ, UoD, B2B (najbardziej preferowane). Jesteśmy na tyle otwarci, że współpracujemy nawet z rolnikami oraz strażakami, którzy są zaskakująco dobrymi koderami po godzinach.

Obowiązki i Wyzwania
Jak już wiesz, poszukujemy genialnych / ambitnych / inteligentnych osób, które wesprą zespół obsługujący nasz portal WP Kraken. Będziesz pracować z klientami takimi jak: Placester, Lexus, Twitch, EuroMaster, InterMarine, Bushari, Volvo lub właścicielem warzywniaka z południowej Nigerii (rozstrzał mamy duży). Nasi klienci pochodzą z ponad 160 krajów, ich liczba sięga prawie 50 000.

Do twoich obowiązków będzie należało wycena oraz wykonywanie zleceń dla naszych klientów (bądź stała współpraca z jednym klientem). Komunikacja z klientem w języku angielskim w formie tekstowej (bądź dużo rzadziej głosowej).

Poszukujemy partnerów, nie freelancerów, którzy będą nas traktować jak źródło zleceń. W MPC wszyscy mają prawo głosu i staramy się tworzyć miłą “rodzinną” atmosferę. Przez partnerstwo rozumiem także wynagrodzenie, gdyż jako że sam/sama będziesz wyceniać projekty, twoje wynagrodzenie będzie zależne od wykonanej wartości zleceń.

Co Oferujemy?
Pracę w młodym zespole ponad 20 osób, elastyczne godziny pracy, wolność wyboru oraz swobodę podejmowania decyzji. Uczestniczenie w budowaniu szybko rozwijającej się firmy.

Chcemy, aby nasz zespół stale się rozwijał, dlatego inwestujemy w materiały szkoleniowe takie jak abonament Tuts+, Laracasts etc. Prowadzimy także wewnętrzne firmowe DevTalki.

Dla osób stacjonarnych oferujemy dodatkowo:
– Lekcje angielskiego z Native Speakerem
– PS4
– Miskę Łakoci
– Kawę, herbatę i inne ciepłe napoje wedle uznania,
– Firmowe granie w gry online/planszówki
– Mecze piłki nożnej
– Pieszczoty z Huskim

Czego Oczekujemy?
– Znajomości: WordPress / PHP / JS / CSS / HTML
– Komunikatywności
– Odpowiedzialności
– Otwartości
– Poczucia Humoru
– Ambicji

Aplikujesz przez nasz formularz → https://wpk.io/join_dev

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!