WordPress developer z regionu łódzkiego

Data dodania: 24 września 2018

Firma z regionu łódzkiego poszukuje od zaraz WordPress developera z doświadczeniem do stworzenia kilku interesujących serwisów internetowych.

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach, możliwość wymiany doświadczeń w dynamicznym zespole oraz adekwatne do kompetencji wynagrodzenie. Podana w ogłoszeniu skala wynagrodzenia ma charakter orientacyjny.

Jeśli obsługa WordPress, tworzenie stron internetowych, dokładność i umiejętność pracy samodzielnej, ale także w zespole to Twoje atuty – zgłoś się do nas! Dodatkowe preferencje: dobra znajomość HTML, CSS, Javascript, umiejętność pracy w metodyce Scrum. Mile widziana znajomość PHP i podstaw obsługi programów graficznych.

Czekamy na Twoje portfolio pod adresem: wpoint.rolecall@gmail.com

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!