Moduł rezerwacji zintegrowany z płatnościami

Data dodania: 26 września 2018

Szukamy doświadczonego programisty specjalizującego się w WordPressie, który pomoże nam w stworzeniu modułu rezerwacji zintegrowanego z płatnościami (WooCommerce)
Tworzymy szablon na TF typu "directory theme", mamy gotowy front-end i większość rzeczy od strony WordPressa, cała funkcjonalność szablonu jest obsługiwana przez nasz plugin do którego powyższy moduł ma być stworzony. Moduł którego wykonanie zlecamy ma pozwalać na rezerwowanie noclegów, usług, eventów, a także na zarządzanie tymi rezerwacjami przez front-endowy panel dla użytkowników.

Szukamy osoby terminowej i solidnej gdyż zależy nam na krótkim czasie wykonania zlecenia. Miło jeśli masz w portfolio jakieś pluginy do WP.

W perspektywie dalsza współpraca nad naszymi innymi projektami.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!