Automatyczny import ofert z ESTI do WordPress przy pomocy WP All Import + wyszukiwarka ofert na WP

Data dodania: 25 września 2018

Cześć,
szukam osoby, która zajęłaby się przygotowaniem automatycznego, wywoływanego Cronem importu ofert z systemu ESTI do WordPress przy pomocy wtyczki WP All Import Pro. ESTI wysyła spakowane oferty nieruchomości na FTP (XML + zdjęcia), jest ich czasem kilka dziennie. Cron musi sprawdzać co jakiś czas czy pojawił się plik zip. Gdy się pojawi skrypt (php?) powinien rozpakować zip i wywołać update ofert. Wszystko musi dziać się automatycznie. Jeśli masz inną propozycję, jestem otwarty. Dodatkowo potrzebna jest wyszukiwarka ofert do ich sortowania. Wszystko jest już na WordPress, trzeba tylko dopisać wspomniane funkcjonalności. Mapowanie pól w WP All Import też jest już gotowe.
Uprzejmie proszę o zgłaszanie się osób, które miały do czynienia z tymi systemami.
🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!