Agencja szuka programistów oraz grafików do współpracy.

Data dodania: 7 września 2018

Witam serdecznie,

reprezentuje nową na Polskim rynku agencję. W tym momencie poszukujemy do współpracy programistów webowych oraz grafików. Napiszcie proszę w jakich technologiach czujecie się pewnie, w których ciągle się rozwijacie oraz przedstawcie swoje portfolio. Mile widziane widełki cenowe na przykładzie poprzednio zrealizowanych usług i projektów. Wiek i wykształcenie nie gra roli, ale jeśli jest to Waszym atutem wspomnijcie o tym proszę. W momencie realizowania zleceń dla naszych klientów będziemy się do Państwa odzywać na wskazane dane, tak więc wysyłając maila wyrażacie zgodę na kontakt w sytuacji kiedy będziemy chcieli nawiązać współpracę. Wszystkie Państwa dane zostaną usunięte kiedy tylko napiszą Państwo maila na nasz adres. Wspomnijcie proszę również o miastach w których jesteście na co dzień, ponieważ niektóre projekty mogą być wygodniejsze do omówienia przy spotkaniu osobistym.

Pozdrawiam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!