Podpięcie strony pod allegro, otomoto i olx

Data dodania: 18 sierpnia 2018

Prowadzę portal. Na portalu mam funkcję dodawania ogłoszeń na kontach użytkowników. Chciałbym połączyć portal z allegro, otomoto i olxem, tak żeby jednym formularzem dało się dodać ogłoszenia wszędzie. Muszą być oczywiście, jakieś opcje, do wyboru dla klientów.

Każdy klient musi mieć swoje konta na wspomnianych stronach i na te konta moją być dodawane ogłoszenia. Czyli żeby było jasne – nie ma być czegoś takiego na allegro, jak konto mojego portalu. Liczba użytkowników nieokreślona – jest ich dużo i będzie jeszcze więcej.

Na moim poratlu ogłoszenie jest custom post type i nie mam zainstalowanego sklepu i chciałbym żeby tak zostało.

Proszę podawać nie tylko cenę, ale także czas wykonania. Jeżeli trzeba coś kupić to proszę oddzielić w kosztorysie cenę za wykonanie i cenę za dodatkowe rzeczy do wykupienia.

Jeżeli np. API allegro się zmienia to może być potrzebne wsparcie. Proszę określić czy sprawę rozwiąże pojedynczy produkt czy trzeba też wykupić wsparcie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!