Napisanie wtyczki do wymiany informacji miedzy WP i systemem zewnetrznym

Data dodania: 1 sierpnia 2018

Hej,

Chcemy utworzyc wtyczke która nadal wsparcie obecnej wtyczce croudfoundingowej, i będzie w stanie kontrolować cały workflow potrzebny do osiągniecia celu. Trzeba wyciągnać dane z WP i przesyłać je do dwóch systemów zewnętrznych z wykorzystaniem JSON (wystawiamy metody i mamy dokumentację). Dodatkowo zapewniamy wsparcie na etapie prac.

Zadania do zrealizowania wtyczki:
– wysyłać i aktualizować informacje o użytkownikach (login/register) i przesylać je do systemu zewnętrznego (bedzie wystawione API REST)
– jeśli nie ma użytkownika w systemie zewnętrznym, przesyłać dane[login/e-mail/imie_i_nazwisko/id_z_wordpressa] do systemu zewnętrznego by utworzyć go.
– jeśli pojawi się nowy projekt w WP to trzeba wysłać dane o tym projekcie do systemu wenętrznego
zakres danych:[id projektu, nazwa projektu, właściciel imie i nazwisko, id osoby, tresc, date, status finansowania, datę zakończenia, autorzy, poziom dotacji (ile potrzebne jest pieniedzy), + moze 5 dodatkowych pól]

– przesyłać informację do systemu zewnętrznego jeśli ktoś zasily projekt [przesłać informacje o osobie, kwocie, projekcie, etc]
– przesłać inforamcje z formularza dotacyjnego/płatności o dokonującym dotację do systemu księgowego
Zakres danych: [Imie i nazwisko, nazwa firmy, kraj, województwo, kod pocztowy, telefon, e-mail, komentarz, rodzaj płatności, kwotę]
– pobrać z systemu księgowego dane o płatności/fakturze i wysłać go na maila użytkownikowi
– pobrać z systemu księgowego dane o płatności/fakturze i wysłać je do Salesfocea do danego ID projektu i ID dotującego.

dokumentacja do usługi odpowiedzialnej za generowanie faktur: https://developer.xero.com/documentation/api/api-overview

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!