Wtyczka na WordPressa

Data dodania: 16 lipca 2018

Wtyczka o charakterze "ogłoszeniowym" powinna umożliwiać od strony użytkownika:
1. zostawienie użytkownikowi informacji na stronie (czysty tekst bez łącz itd., formularz: imię, mail, treść, opcja powiadomienia na emaila, recaptcha)
2. wysłanie potwierdzenia na email z unikalnym łączem-kluczem do a. usunięcia b. zamknięcia c. zostawienia informacji zwrotnej (zamknięcie = przesunięcie do archiwum, informacja zwrotna = też zamknięcie)
3. pokazywanie wszystkich informacji na stronie np. po 20 kolejnych licząc od najnowszych, z licznikiem polubień oraz opcją dodania polubienia w trybie ajax (bez przeładowania strony)
4. innym użytkownikom polubienie wybranych pozostawionych informacji oraz opcja udostępnienia na fb
5. powiadomienie na email o sumie polubień (z p. 4) z całego dnia na e-mail dla użytkownika z p. 1 z łączem do zamknięcia/ skasowania/zostawienia informacji zwrotnej
Od strony administratora:
6. łatwie usuwanie pojedyncze i zbiorcze zostawionych informacji, wyłączenie powiadomień na maila oraz opcja usuwania starszych niż x dni
7. edycja treści maili wysyłanych do użytkownika (zob. p. 1, 5)
8. zatrzymanie wysyłania e-maila
9. możliwość włączenia trybu moderacji dla wszystkich wpisów

UWAGA: jest opcja rozbudowania skryptu o kilka dodatkowych funkcji. Zależy mi na sprawnym programiście ze świadomością bezpieczeństwa przetwarzania danych.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!