Strona wordpress

Data dodania: 12 lipca 2018

Zlecę stworzenie strony internetowej na wordpress:
– prezentacja produktów,o firmie, f.kontakt, aktualności, mapy, slidery treści itd.

Layout, grafiki, treści projektuję sam. Szukam kogoś elastycznego, kto zakoduje moje wypociny.
To nie jest projekt dla kogoś początkującego, chodzi o konkretne rozwiązania- z drugiej strony nie będę się upierał jeśli czegoś się po prostu nie da wykonać, albo zajmie sporo czasu.
Jeśli spodoba nam się współpraca, zleceń będzie więcej. Z założenia, stronę obsługiwał będzie laik. Rozumiem oczywiście że wszystkiego nie da się zrobić z panelu, dlatego szukam osoby do której będzie można wrócić za jakiś czas i dodać/edytować funkcjonalności. Zostaw proszę numer telefonu- w pierwszej kolejności będę dzwonił żeby dopytać, wyjaśnić, zapoznać się.
Pozdrawiam, Krystian.

Ps: Zależy mi na możliwości kontaktu telefonicznego podczas tworzenia strony. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku, chodzi o to aby nie czekać 2 dni na odpowiedź e-mail, kiedy można coś ustalić w 30 sek na słuchawce. Jeśli jesteś z dolnośląskiego to +++++

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!