Woocommerce modyfikacja istniejącego sklepu

Data dodania: 13 czerwca 2018

Tworzę sklep z częściami do maszyn rolniczych. Sklep ten będzie posiadał kategorie i bardzo dużo kategorii podrzędnych z głębokim zagnieżdżaniem (powyżej 3-4 poziomu). W woocommerce taka standardowa funkcjonalność jaką daje tworzenie kategorii produktów powodowała by, że strona długa by się ładowała. Nie wiem jak to rozwiązać czy tworzyć nowe taksonomię, czy trzeba coś zmienić w pętli woocommerce, czy wgl. woocommerce to dobre rozwiązanie dla takiego większego sklepu? Poniżej przesyłam opis jak sklep ma wyglądać.

1. Kategorie. Breadcrumb, sidebar

a) Kategorie
Chciałbym aby wyszukiwanie produktu odbywało się następująco poprzez wybieranie odpowiednich kategorii:
Rodzaj maszyny (np. Ciągnik) -> marka (np. Fendt) -> Seria (np. 700 Vario) -> konkretny model (np. 716 Vario) -> miejsce w którym znajdują się części (np. Silnik) -> podział miejsca na mniejszy układy (np. Układ chłodzenia) – i tu już się wyświetlają konkretne produktu z wybranej kategorii
Wyświetlanie w breadcrumbs : Ciągnik / Fendt / Seria 700 Vario / 716 Vario / Silnik / Układ chłodzenia

Jak nie pójdzie tak skomplikowany układ to może też być tak( choć lepiej jak by było powyżej):
Rodzaj maszyny (np. Ciągnik) -> marka (np. Fendt) -> Seria (np. 700 Vario) -> miejsce w którym znajdują się części (np. Silnik) -> – i tu już się wyświetlają konkretne produktu z wybranej kategorii
Wyświetlanie w breadcrumbs: Ciągnik / Fendt / Seria 700 Vario / 716 Vario / Silnik / Układ chłodzenia
Czyli usuwamy dwa poziomy zagnieżdżenia: podział miejsca na mniejszy układy (np. Układ chłodzenia), konkretny model (np. 716 Vario).

Kategorie dobrze też jakby miały możliwość wgrania obrazka.

Tutaj są przykładowe strony z taką funkcjonalnością: http://agrotechnika24.pl lub https://www.kramp.com/shop-pl/pl/898587/pasuje+do%3A+Fendt

b) Breadcrumbs
Chciałbym aby breadcrumb odrazu też wyświetlał taką konfigurację.
Pełna: Ciągnik / Fendt / Seria 700 Vario / 716 Vario / Silnik / Układ chłodzenia
lub ewnetualnie
Uproszczona: Ciągnik / Fendt / Seria 700 Vario / Silnik

c) sidebar
W pasku bocznym chciałbym, aby była możliwość wybierania kategorii oraz aby się wyświetlały się kategorie podrzędne kategorii w której obecnie się znajduję np.
Jestem w kategorii Ciągnik to wyświetlają mi się w pasku bocznym kategorie podrzędne czyli: Fendt, Massey Ferguson, Claas (marki).

Dodatkowo sklep mógłby (podczas gdy klient wyszukuje swój produkt i przechodzi kolejno przez kategorie) wyświetlać kategorie podrzędne nad produktami należącymi do obecnej kategorii (tak jakby takie wstępne filtrowanie), strony przykładowe które podałem powyżej tak mają.

Proszę o kosztorys i termin wykonania takiej funkcjonalności. Sklep już mam wgrany wraz z motywem na serwer.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!