Programista WordPress/WooCommerce

Data dodania: 10 kwietnia 2018

Witam wszystkich,

Szukam osoby ewentualnie firmy stricte specjalizującej się przede wszystkim w WooCommerce. Do mniej lub bardziej złożonych prac. Wymagana jest dobra znajomość repozytorium pluginów, aby nie robić czegoś, co już jest. Jeżeli kodujesz motywy z projektów graficznych, to umieść taką informację opisując z jakich technologii korzystasz, podaj adresy najlepszych Twoich realizacji stron/sklepów i koszt takiej usługi.

Poszukuję osoby, z którą przede wszystkim jest bardzo dobry kontakt, odbiera telefony i odpowiada na maile w ciągu 24h i jest w stanie szybko wyceniać usługi. Nie potrzebuję kogoś, kto chce sobie raz na jakiś czas dorobić czy uczyć się. To szybko daje się zweryfikować.

Proszę w odpowiedzi napisać jakie masz doświadczenie, dyspozycyjność oraz co ważne, aby nie zapomnieć, załączyć linki do najlepszych realizacji sklepów na WC i krótki opis jakie nietypowe funkcjonalności były wdrażane, jeżeli takowe były. Bez takich przykładów zgłoszenia nie biorę pod uwagę.

W temacie wiadomości koniecznie proszę zawrzeć treść: "Programista WordPress/WooCommerce". Skontaktuję się wyłącznie z wybranymi osobami.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!