Kilka modyfikacji WooCommerce

Data dodania: 27 kwietnia 2018

Przedmiotem zlecenia będzie modyfikacja naszego sklepu opartego na WooCommerce, przy jednoczesnym zastrzeżeniu że posiadamy formularz oparty na Flexible Checkout Fields PRO. Konkretnie oczekujemy:
– ograniczenie możliwości zamówienia produktu na dzień następny po danej godzinie, w zależności od dnia tygodnia
– wyłączenie widoczności cen pod nazwami produktów na stronie głównej sklepu oraz ze strony produktu (obecnie z racji możliwości modyfikacji produktu wyświetla się dosyć szeroki zakres np.46 – 2.630 zł)
– możliwości automatycznego doliczania opłat za dostawę w zależności od wpisanego miasta i okresu dostarczania produktu (jest to produkt dostarczany cyklicznie, zazwyczaj codziennie przez pewnien okres czasu). Posiadamy katalog miast do których dostarczamy, jednak formularz powinien przewidzieć możliwość wpisania miasta, które nie znajduje się w katalogu, co powodowałoby wyświetlenie się komunikatu o konieczności konsultacji z biurem obsługi klienta przed finalizacją zamówienia.
– blokadę możliwości zamówienia po wpisaniu danego miasta z katalogu

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!