Dodatek do WordPress – plugin

Data dodania: 23 kwietnia 2018

Proszę o ofertę na wykonanie pluginu do WordPressa, która rozszerzy możliwości dostępnych ( dowolnych ) modułów newslettera o indywidualne monitorowanie umieszczonego w newsletterze linku.
Obecnie do mailingu używamy wtyczki SendPress Newsletters Autor: SendPress nie jesteśmy ograniczeni do niej może być inna o podobnej funkcjonalności ( ważny jest import eksport kontaktów csv, i ustawianie limitów wysyłek na dzień ew. częstotliwość wysyłki, statystyki odebranych wysłanych itp. ). Adresów e-mail w bazie jest około 1000.
Opis działania:
* tworzymy wpis lub umieszczamy plik jpg, pdf, doc itp. w WP
* w wiadomości newslettera umieszczamy dowolny opis oraz link do treści np. link do pliku pdf – który jest przyciskiem, grafiką lub zwykłym linkiem
* importujemy bazę maili CSV z opisami, oznaczając ją bieżącą datą
* wysyłamy newsletter do naszej listy odbiorców, wysyłka maili odbywa się z określonymi przerwami lub pakietami aby nie zostało zablokowane przez serwer ( limit wysłanych wiadomości )
* odbiorca otwiera wiadomość (wiemy że ją otworzył funkcjonalność SendPress Newsletters ) – klika w link i wyświetla go z naszego serwera
* plugin rejestruje który adresat kliknął link
* automatycznie każde kliknięcie w odnośnik generuje mail z określoną informacją który jest wysyłany na zdefiniowany adres ( mail będzie miał stałą treść – wpisywaną w formularzu, natomiast nadawcą będzie adresat który kliknął w link pobrane z listy mailingowej – oczywiście mail faktycznie wychodzi z naszego serwera ). W formularzu możliwość odznaczenia wysyłki i edycja treści tych potwierdzeń.
* W dodatkowej zakładce – stan wysyłek oraz informacja o otwarciu linka prezentowana w formie statystyk – filtrowanie po dacie, czasie, odbiorcy, ew. liście mailingowej i tytule wiadomości

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!