Aplikacja GPS, koordynacja kolporterów

Data dodania: 17 kwietnia 2018

Zlecenie polega na przygotowaniu programu usprawniającego koordynację i zwiększającego efektywność pracy kolporterów ulotek. Zależy nam na tym aby było to kompatybilne najlepiej z google maps. Proces bardzo prosty: my jako zleceniodawcy dla koordynatora i naszych kolporterów wyznaczamy bloki które chcemy zrobić w ulotkach wydzielając to na strefy, osiedla (chcielibyśmy mieć możliwość edycji każdej nazwy), przewidując pewien czas maxymalny do zrobienia danej lokalizacji. Program powinien też sam dobierać najkrótszą trasę możliwą (na nogach) + nawigował naszych pracowników (tutaj myślę, że najlepszy byłby jakiś panel logowania). Pracownik/koordynator mógłby w dowolnym momencie zrobić przerwę i zacząć na dzień następny lub za tydzień. Mapy kierowałyby koodynatora/kolportera o to czy ma dojechać gdzieś autem, z danego osiedla do drugiego czy lepiej przejść na nogach. Mapy te muszą zawierać setki, a może nawet tysiące punktów przez nas wyznaczonych, niektóre bloki chcemy omijać, nie jesteśmy nimi zainteresowani. Kolportaż obejmuje praktycznie cały Śląsk, miasta powyżej 10-20k mieszkańców. Chcielibyśmy również dołączyć system kamerek relacjonujący to co dzieje się z perspektywy kolportera, byłoby to przypinane każdemu z nich (za zgodą), a my mielibyśmy wgląd live do tego co robią.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!