Programista wordpress do stałej współpracy

Data dodania: 14 marca 2018

Poszukujemy developera WordPress do stałej współpracy przy administracji i rozwoju serwisów należących do Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak – wiodącej grupy wydawniczej z siedzibą w Krakowie. Prowadzimy najpopularniejszy polski serwis poświęcony historii: http://CiekawostkiHistoryczne.pl, a także drugi portal http://TwojaHistoria.pl.

Interesuje nas stała, długoterminowa współpraca obejmująca m.in. Pełen nadzór nad frontendem i backendem serwisów, przygotowywanie nowych funkcjonalności (od zera lub na bazie opensource’owych wtyczek), aktualizację oprogramowania, optymalizację pod kątem szybkości i niezawodności działania, bieżącą obsługę zabezpieczeń.

Wymagania:
– Programowanie: PHP, JavaScript/JQuery, HTML, CSS, MySQL
– Administracja: NginX, Varnish, MySQL, ssh
– Język angielski: dobry, umożliwiający analizę dokumentacji
– Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu i administrowaniu serwisami opartymi na WordPressie (obowiązkowo referencje, portfolio) w tym w tworzeniu własnych funkcjonalności, wtyczek.
– Umiejętność optymalizacji witryn pod SEO i różne przeglądarki
– Samodzielność, rzetelność, dokładność. Zapewniamy dużą swobodę pracy, ale oczekujemy dobrej organizacji, terminowości i efektów.
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach.
– Mile widziane umiejętności graficzne
  
Oferujemy:
– Stała współpraca na wspólnie ustalonych zasadach. Jesteśmy elastyczni: uwzględniamy zarówno zatrudnienie osoby, która stanie się stałym, stacjonarnym członkiem zespołu, jak i nawiązanie współpracy z programistą gotowym poświęcać na nasz projekt od 2 do 3 dni w tygodniu. Preferujemy rozliczenia na podstawie faktur. Poszukujemy jednak tylko osób z Krakowa i okolic: przykładamy wagę do możliwości bezpośredniego kontaktu, kreatywnej dyskusji o nowych rozwiązaniach.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz formy i zakresu współpracy. Szczegóły do ustalenia, ale na uczciwym poziomie. Wiemy, że dobra praca to nie praca na której się oszczędza.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!