Warszawa praca w biurze agencji – WP Dev/Webmaster

Data dodania: 22 lutego 2018

Zakres obowiązków:
Tworzenie i rozwój serwisów internetowych bazujących na CMS WordPress
– Wdrażanie layoutów graficznych na podstawie otrzymanego PSD
– Konfiguracja wtyczek i CMS

Wymagania:
– Biegła znajomość: HTML 5, CSS3, RWD, JavaScript (+jQuery)
– Znajomość minimum jednego frameworka webowego (np. Bootstrap, Foundation)
– Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– Znajomość dobrych praktyk SEO – wytyczne Google
– Tworzenie wydajnego kodu z dobrymi ocenami w GTMetrix, pingdom, Google Speed Insights
– Umiejętność posługiwania się Stack Overflow
– Umiejętność wdrożenia strony na CMS WordPress
– Posługiwanie się Photoshop

Mile widziana:
– Znajomość: Gulp/Grunt, Sass/LESS, AngularJS, PHP5, REST API

Oferujemy:
– Stabilne warunki zatrudnienia w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji (Umowa o pracę lub B2B)
– Dużą dawkę ciekawych projektów
– Możliwość realizacji projektów dla uznanych marek
– Pakiet świadczeń socjalnych, w tym dostęp do systemu kafeteryjnego
– Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty multisport

CV prosimy wysyłać e-mailem na kariera@gorilla.agency. Przewidziany budżet na stanowisko do 10 tyś całkowitego kosztu.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!