Stworzenie strony wizytówkowej dla firmy cateringowej

Data dodania: 5 lutego 2018

Witam.
Zlecimy stworzenie nowej strony www opartej na Word Press dla dużej firmy cateringowej. Może być to strona typu one page choć nie musi. Weźmiemy pod uwagę różne propozycje. Strona ma zawierać standardowe zakładki tj: home, o nas, oferta, menu, partnerzy, galeria, kontakt oraz oczywiście prawidłowo wyświetlać się na urządzeniach mobilnych. Na stronie głównej powinien się znaleźć jakiś ciekawy baner z kilkoma slajdami. Posiadamy już teksty oraz zdjęcia. Strona ma być również w języku angielskim. Tłumaczenie tekstów po naszej stronie. Strona ma być przejrzysta ale też zawierać trochę dynamiki i przede wszystkim działać szybko. Ważnym aspektem jest dla nas również krótkie szkolenie z obsługi panelu administracyjnego po ukończeniu projektu (np. jak i gdzie podmieniać teksty i zdjęcia).
Proszę o mailowe oferty wraz z informacjami o proponowanym rozwiązaniu oraz etapami prac. Jeśli jakieś informacje do ostatecznej wyceny są potrzebne to proszę o ich sprecyzowanie.

Pozdrawiam
Robert

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!