System tworzenia zapisów i importowanie wyników

Data dodania: 16 stycznia 2018

Zlecę stworzenie systemu zapisów dla biegaczy dla strony yogoevents.pl.
System musi być kompatybilny z Chronotrack.
Pomocne informacje co do sposobu importowania danych są tutaj https://knowledge.chronotrack.com/hc/en-us/articles/204425524-How-to-Import-Athletes-into-CT-Live.

System ma umożliwiać tworzenia zapisów i importowanie tych danych do systemu chronotrack. WAŻNe, aby system był sprawny do 26.01.2018!

Działanie systemu w skrócie:
– zapisywanie użytkowników, z wpisowym lub nie (pytanie otwarte zamknięte). Przy czym ustawienie minimalnego wieku zawodnika, oraz maksymalną ilość zapisanych,
– automatyczna weryfikacja wpłat,
– automatyczna informacja na skrzynkę meilową osoby zapisywanej z wcześniej ustaloną treścią,
– tworzenie listy startowej, czyli spis zapisanych osób pokazując tylko wybrane atrybuty np. imie nazwisko, rok urodzenia płeć miejscowość, numer startowy,
– możliwość ustawienia grafiiki, zależnej do wydarzenia, plus możliwość dołączenia pliku typu regulamin. Pewnie każde wydarzenie musi mieć swoją stronę/link.

Prezentacja wyników nie jest potrzebna bo system chronotrack daje swoje linki do wyników automatycznie.

Budżet: mniejszy niż 3 tys. zł, bliżej 1 tys. zł.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!