Stworzenie strony dla hotelu

Data dodania: 28 stycznia 2018

Dzień dobry,
Szukam wykonawcy na stronę internetową dla hotelu. W skład wchodzi stworzenie grafiki + wdrożenie systemu CMS. Nie upieramy się przy wyborze CMS-a.
Strona główna + około 14 podstron z czego część podstron będzie do siebie bardzo podobna.

Termin realizacji maksymalnie 3 miesiące.
Oczekuję dokładnej informacji o proponowanym rozwiązaniu, o ewentualnym dalszym rozwoju strony przez pracownika hotelu (dodawanie stron, treści), zarządzaniu stroną oraz jej administracją.

Doświadczenie z współpracy z hotelami jest mile widziane, ale nie jest wymagane. Oczywiście proszę o adres do portfolio oraz informację czy zlecenie wykona osoba prywatna czy firma.

Wykonawca będzie wybrany na podstawie:
– doświadczenie + realizacje
– cena

Z doświadczenia wiem, że zgłosi się wiele firm, dlatego czas wysyłania zgłoszeń mija 2. lutego. Wtedy rozważymy wszystkie oferty i wybierzemy realizatora. Oczekuję profesjonalnego podejścia do zadania.

Na wszelkie pytania odpowiem drogą mailową.

Pozdrawiam,
Dariusz

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!