strona internetowa w WordPress’ie

Data dodania: 23 stycznia 2018

Cześć, chciałem zlecić zrobienie strony internetowej, prostej, schludnej, ładnej graficznie, ze standardowymi zakładkami: o firmie(o mnie), oferta, portfolio, blog( żebu wrzucac jakies popularno naukowe artykuły), kontakt. Strona powinna się sprawnie ładowac na urządzeniach mobilnych itp, i byc wykonana wg najwyzszych standardów. Dodatkowo chcę projekt graficzny logo(cena powinna tez zawierać hosting/ rok) Powinna mieć dodatkowo wersje angielską. Chciałbym też samodzielnie zmieniać i doklejać tekst lub zdjęcia. Strona powinna się łatwo pozycjonować. Apropos moge tez zlecic osobno pozycjonowanie.

Docelowo strona ma dotyczyc biura projektowego w branzy konstrukcyjno-budowlanej, aczkolwiek firme założe dopiero w póżniejszym terminie (za poł roku), do tego czasu chce pozyskiwać potencjalnych klientów i wykonywać zlecenia na umowe o dzieło.
Pozdrawiam, Maciej Vogt

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!