Serwis na WordPress do zarządzania zleceniami – logowanie użytkowników, każdy swoja baza zleceń.

Data dodania: 4 stycznia 2018

Witam,
Do stworzenia serwis na WordPress do zarządzania zleceniami.
Osoba wchodząca na stronę miałby mieć możliwość założenia swojego konta, wykupienia abonamentu i korzystania. W ramach konta funkcje:
– NOWE ZLECENIE – dodawanie zlecenia, dane klienta, zlecenie na dzień, rok, godz itd, itp.
– BAZA ZLECEŃ – zestawienie wszystkich zleceń, podgląd, edycja, sortowanie
– GENEROWANIE DOKUMENTÓW – generowanie umowy zlecenia / o dzieło przy zassaniu określonych pól ze stworzonych – draft umowy do edycji w ustawieniach (zwykły tekst), możliwość własnego logo, eksport do pdf, zapis kopii na serwerze, generowanie ofert według szablonu, generowanie scenariusza zlecenia według zassanych pól z bazy zleceń, generowanie kosztorysów, potwierdzeń wpłaty zadatku według zassanych danych z bazy zleceń
– UMOWY – zbiór wszystkich umów w formacie PDF, możliwość sortowania, wysyłki mailem
– TERMINARZ – umiejscowienie zleceń zarejestrowanych na dany termin w kalendarzu, możliwość skonfigirowania przypomnieć wysyłanych mailem o zbliżającym się wydarzeniu – do wprowadzenia zakres dni od 1 do 30. Możliwość wysyłki na grupy np. 3 adresów mailowych.

Inne:
– funkcjonalność na smartfonie / tablecie
– opłata w systemie płatności online, wykup abonamentów 1 miesiąc, 3 miesiące , 6 miesięcy , 1 rok – dostęp po opłaceniu – z możliwością ręcznego regulowania dostępu przez administratora. Brak abonamentu = brak możliwości dodawania nowych zleceń.

To tak orientacyjnie. Więcej szczegółów w przypadku kontaktu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!