PHP Developer (full-stack) (praca zdalna)

Data dodania: 5 stycznia 2018

Obowiązki :
tworzenie portalu społecznościowego/gry w oparciu o LAMP stack (framework Yii),
praca zarówno przy back (60%) jak i front-endzie (40%),
pracownik będzie odpowiedzialny za: wdrażanie nowych i modyfikację już istniejących funkcjonalności, naprawę błędów oraz optymalizację kodu.
Wymagania:
bardzo dobra znajomość PHP i relacyjnych baz danych (MySQL),
dobra znajomość zagadnień kodowania front-end’u: HTML, CSS, JavaScript (jQuery),
chęć poszerzania swojej wiedzy, nauki nowych technologii i zasad pisania czystego kodu,
dobra znajomość języka angielskiego,
samodzielność,
umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane (choć nie wymagane):
doświadczenie w pracy z dowolnym Framework’iem MVC (najlepiej Yii),
doświadczenie w pracy z GIT lub innym systemem wersjonowania plików,
umiejętność “podłączania” zewnętrznych API do projektu,
pomysły i sugestie,
zmysł estetyczny – tworzenie schludnych “widoków” na podstawie poglądowych mock-upów.

Oferujemy:
pracę zdalną,
pracę na fakturę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie,
pracę przy dużym, stale rozwijanym i perspektywicznym projekcie,
pracę przy użyciu nowoczesnych technologii,
wynagrodzenie uzależnione od szybkości i jakości wykonywania zleceń,
możliwość awansu.
Prosimy o przesłanie:
Listu Motywacyjnego
i/lub CV
i/lub Portfolio*
*ponieważ ogłoszenie dotyczy pracy developera, nie designera, za “portfolio” uważamy opis kilku wykonanych projektów:
jakich technologii użyłem(am),
czego nauczyłem(am) się tworząc ten projekt,
jakie trudności mi sprawił projekt.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!