mini cms, baza danych, dynamiczne podstrony w wordpress

Data dodania: 7 grudnia 2017

Strona na wordpress (divi theme) posiada ok 100 podstron o url według schematu http://domena.com/nazwa-miejscowości, np. http://domena.com/wroclaw.
Miejscowosci może być 10, 100 lub wiecej.
Obecnie te wszystkie strony są utworzone statycznie i jakakolwiek zmiana wymaga przeedytowania każdej strony. Strony "nazwa-miejscowosci" różnią się między sobą
tylko drobnymi elementami takimi jak: nr. telefonu, adres, snippet z google maps, nazwa miejscowości w treści tekstu/opisów na stronie.

Skrypt ma za zadanie generować podstrony dynamicznie, np. ktoś próbuje odwiedzić url http://domena.com/gdansk, skrypt pobiera paramentr url "gdansk"
i zgodnie z jednolitym template wyświetla treść użytkownikowi z dopasowanym nr. telefonu w treści tekstu, nazwą miejscowości Gdańsk wszędzie w treści na stronie, itp.

Do zarządzania miejscowościami potrzebny jest lekki cms, stronka php, gdzie będzie można dodawać nowe miejscowości do bazy danych, usuwać, edytować. Każda miejscowość będie miała
stałe zmienne takie jak nr. telefonu, adres, itp. Strona zabezpieczona loginem i haslem (jeden user).

Wspólny template (nazwa_miejscowosci.html) ma być statycznym plikiem który można edytować, w pliku powinien być cały html do wyświetlenia użytkownikowi wraz ze zmiennymi np. $miejscowosc.nr_telefonu,
$miejscowosc.nazwa itp. które zostaną pobrane z bazdy danych.

Skrypt który jest uruchamiany gdy wordpress dostaje zapytanie o adres http://domena.com/nazwa-miasta powinien sprawdzac czy nazwa-miasta jest w bazie danych, jesli nie ma to powinien wyswietlic responde
http 404.

Deadline do 15 grudnia.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!