Implementacja FLIP HTML5 na stronie

Data dodania: 14 grudnia 2017

Szukamy osoby, która by zaimplementowała na stronie funkcjonalność pozwalającą na czytanie publikacji w formacie flip book (HTML5). Nie wiemy czy to byłby plugin czy coś innego. Posiadamy licencję na oprogramowanie w wersji ENTERPRISE: https://fliphtml5.com/fliphtml5-pricing.php. Pozwala ona nawet na tworzenie publikacji jako pluginów do WordPressa, ale nam chodzi o cały panel, w którym można dodawać publikacje do poszczególnych kont użytkowników i zarządzać uprawnieniami dostęp do publikacji (forma abonamentu na 1 rok np.). Taki panel to w sumie strona w panelu WordPressa gdzie jest lista użytkowników i kliknięciem oznacza się czy mogą czytać publikacje, w jakim zakresie oraz do kiedy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!