Wykonanie giełdy opartej na WordPress

Data dodania: 30 listopada 2017

Chcę uruchomić stronę, która – najprościej mówiąc – będzie giełdą internetową. Na początek chciałbym oprzeć ją na WordPress w celu minimalizacji kosztów. Jeśli pomysł się sprawdzi – zainwestuję w zbudowanie strony od zera.

Wydaje się być sporo wtyczek "wszystko w jednym", które robią to, czego potrzebuję. Proces rejestracji, możliwość łatwego wystawienia przedmiotu na sprzedaż przez użytkowników, funkcjonalne konto z historią zamówień / sprzedawanych przedmiotów, kalkulatorem prowizji; publiczny profil sprzedawcy; widok przedmiotów z możliwością filtrowania, sortowania itp. Wszelkie szczegóły zostaną domówione z potencjalnym wykonawcą, teraz przedstawiam zarys.

Bardzo prosiłbym o zgłoszenia od osób, które wiedzą, co robią. Nie szukam kogoś, kto skonfiguruje za mnie wtyczkę, bo to potrafię zrobić sam. Szukam kogoś, kto będzie potrafił rozwiązać napotykane problemy przy konfiguracji wtyczki (np. integracja z Przelewy24 zamiast PayPal), kogoś, kto nieco dopasuje wizualnie stronę do moich potrzeb (nawiązuję współpracę z grafikiem), kogoś, kto dopilnuje, że „pod maską“ jest wszystko tak, jak ma być. Idealnie by było, gdybyście do zgłoszeń mogli dołączyć swoje portfolio.

Dzięki i czekam na odpowiedzi! 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!