WordPress Developerze – zapraszamy do współpracy

Data dodania: 20 listopada 2017

Witam Was serdecznie,
Jesteśmy niewielką agencją specjalizującą się w www – stronki, sklepy, apki webowe. Pomimo, że nie jesteśmy wielcy i rozpoznawalni to udaje nam się tworzyć projekty dla dużych międzynarodowych marek. Stawiamy na jakość i celujemy w realizację wysokiej jakości webu dla klientów polskich i zagranicznych. Nie zamykamy się również na tworzenie własnych projektów.

Poszukujemy do współpracy programistę backendowego (Full Stack mile widziany ?) specjalizującego się w WordPress / WooCommerce – min. 4lata doświadczenia komercyjnego. Potrzebujemy wsparcia przy tworzeniu projektów PSD->WP, przy modyfikacjach szablonów i wtyczek, przy tworzeniu customowych wtyczek, a także przy pracach nad większymi bardziej wymagającymi projektami, których coraz więcej.

Repo trzymamy na BB, korzystamy z buddy.works, gulp, bower, trello, slack.

Poszukujemy osoby sumiennej, pracowitej, proaktywnej, mającej chęci i motywację do rozwoju, jak również komunikatywnej, gdyż dobra komunikacja jest dla bardzo ważna.

Mile widziane doświadczenie w frameworkach Laravel, Symphony.

Forma współpracy i rozliczeń.
Aktualnie najlepszą formą współpracy byłoby rozliczenie godzinowe (fv/uod), gdyż na ten moment nie potrzebujemy JESZCZE wsparcia full-time ?
Jeśli zaistnieje flow między nami, jeśli współpraca będzie układać się dobrze i będziemy wspólnie wiedzieć potencjał i kierunki rozwoju, chętnie zaprosimy Cię do naszego teamu w formie współpracownika.

Proszę w ofercie o opisanie swojego doświadczenia komercyjnego, aktualnej sytuacji zawodowej, umiejętności popartych projektami, a także sugerowanej stawki godzinowej. Fajnie gdybyś też napisał dwa zdania o sobie jako osobie na co dzień ?

Z góry bardzo dziękuję wszystkim za przesłane oferty. Obiecuję, iż każda oferta zostanie dokładnie sprawdzona i zweryfikowana. W ciągu tygodnia odezwiemy się do wybranych osób.
Powodzenia!

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!