Stała współpraca WP Developer

Data dodania: 25 października 2017

Do http://Gorilla.Agency poszukujemy web developera dobrze ogarniającego WordPress (wtyczki ACF PRO, WPML, Contact Form 7/Gravity Forms, Seo Yoast), Mapy Google (snazzy maps).
Potrafiącego pociąć projekt w RWD (mile widziana praca na wybranym frameworku web) na podstawie projektu w Photoshop. Tak więc ogarniającego HTML5, CSS3, JS i jQuery. Potrafiącego zrobić i paralaxę i inne drobne efekty easingu.
Kodującego przy wykorzystaniu narzędzi takich jak Gulp czy Grunt i trzymającego kod na GIT.
A także wiedzącego po co stronę sprawdza się w GTmetrix czy W3C validator 🙂
Bardzo mile widziane jest ogarnianie PHP w stopniu pozwalającym napisać prostą wtyczkę do WP czy też umiejętność ogarniania API REST.
Szukamy do stałej współpracy – projektowej lub w formie 8 h/5 dni na miesiąc. Praca zdalna lub w biurze (Warszawa, Kraków, Poznań lub Gdańsk).
Kontakt: maciej.liczbarski@gorilla.agency
Prośba o podesłanie linków do wykonanych stron spełniających powyższe wymagania.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!