Sklep internetowy

Data dodania: 9 października 2017

Zlecę wykonanie sklepu WooCommerce (albo innego jak WP nie da rady). Kilka, może kilkanaście tysięcy produktów, każdy w kilku wariantach. Ok. 7 kategorii produktów. Coś lekkiego graficznie. Jedyny duży element graficzny to top (a właściwie ze 3 takie wyświetlające się wymiennie obrazki, które będę sobie mógł łatwo zmieniać, informujące np. o promocjach). Oferta skierowana na rynek amerykański. Interesuje mnie możliwość tworzenia promocji (typu kup dwie szt a trzecią dostaniesz gratis), wyszukiwania po tagach. Jedyny system płatności to Paypal. Wysyłka będzie darmowa.
Liczę na pomoc w wyborze niezawodnego serwera w USA (SSL), aktualizacje oprogramowania i pomoc po zakupie. Mile widziana opcja późniejszego pozycjonowania.
Tylko oferty od firm/osób z bogatym doświadczenie w tej dziedzinie. Czas realizacji max 2 miesiące.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!