Przeniesienie/wykonanie sklepu na Wp/WooCommerce

Data dodania: 5 października 2017

Szukam długo-działającej firmy z tradycją pracy na WooCommerce/Wordpress (nie koderów od darmowych szablonów!) od stałej współpracy, która zaproponuje rozsądne stawki za dobrze wykonaną pracę. Bardzo mi zależy na długoterminowej współpracy z jedną firmą przy naszych stronach itp.

Szukamy firmy wordpresowej z dobrymi praktykami programowania, zgodnymi z wytycznymi Wp/Google/Seo.

Do wykonania na dziś mamy przeniesienie sklepu www.akwarystyczny24.pl z platformy OSCOMMERCE na WOOCOMMERCE wg wytycznych.

Projekt jest stosunkowo rozbudowany i wymaga doświadczenia.

Grafikę do projektu mamy już wykonaną.

Chciałbym aby kod, grafiki, szybkość działania były optymalne. Do dyspozycji dla optymalizacji mamy możliwość generowania za pośrednictwem home listy nieoptymalnych zapytań do bazy. Nasz serwer jest na dość silnym serwerze współdzielonym, my natomiast mamy usługę hostingu dedykowanego, czyli home jest do naszej/waszej pomocy jeżeli chodzi o jakieś konfiguracje i szybką pomoc 24h itp.

Firmie z którą współpracą będę zainteresowany prześle detale.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!