Moduł dla sklepu DOKAN wordpress woocomerce

Data dodania: 13 października 2017

Witam serdecznie. Zlecę wykonanie działającego i kompatybilnego modułu z nowymi wersjami jakie będą wychodzić dla tyczki multi-sklepowej DOKAN dla Woocomerce i WordPress. Chodzi dokładnie o funkcjonalność płątniczną. W Polsce mało kto korzysta z PayPall w branzy dla której robię serwis , a tylko dla PayPall Dokan pozwala na dzielenie płatności dla sprzedawcy i prowizji dla administratora sklepu.

Potrzebuję zatem moduł który będzie odpowiadał za zliczanie prowizji od sprzedaży każdego sprzedawcy w moim DOKAN i utworzenie zakładki w której automatycznie będą generować się faktury z kwotą do zapłaty na koniec miesiąca dla każdego sprzedającego.

W zakres prac może wchodzić również podpięcie payu lub przelewy24 jako metodę płatności za produkty w sklepie opartym na dokan woocomerce i wordpress.

Stała współpraca mile widziana. Projekt powstaje więc proszę o oferty cenowe nie z kosmosu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!