www.brepo.pl (ponowny nabór)

Data dodania: 11 września 2017

Szanowni Państwo,

poszukujemy osoby znającej system WordPress do budowy nowej strony spółki Brepo. Przy nawiązaniu pozytywnej współpracy, istnieje możliwość zlecenia budowy dodatkowych stron innych spółek działających w naszej grupie.

Posiadamy: własny serwer z zainstalowanym systemem WordPress, domeny wraz z certyfikatem SSL, obsługę IT, itp.

Poszukujemy: osoby z doświadczeniem – potwierdzonym referencjami z branży: technologicznej, przemysłowej, wojskowej lub pokrewnej w zakresie WordPress do wykonania przedmiotu zapytania.

Opis oczekiwań: obecnie nie podobają nam się powszechne szablony stron przewijanych – typowych dla WordPress, przykłady na: themeforest.net, dział: Korporacje czy Technologie, oczekujemy czegoś bardziej indywidualnego. W zakresie aktualności dostępnych na stronie, nie powinny być najważniejszą częścią strony – nie są one przez nas aktualizowane celowo bądź aktualizacje pojawiają się z bardzo dużym opóźnieniem. Strona ma przedstawiać opis działalności, podstawowe informacje kontaktowe, zdjęcia z przykładowych realizacji. Planowany jest dział Referencji i plików dostępny po zalogowaniu (użytkownicy tworzeni z poziomu administratora WordPress) oraz dział plików ogólnodostępnych.
Płatności: faktura VAT (osoby nieprowadzące działalności gospodarczej – ostatecznie umowa zlecenie).

Bardzo prosimy o zgłaszanie się osób profesjonalnych z dużym doświadczeniem oraz rzeczywistymi umiejętnościami programowania.
Poprzedni nabór na zgłoszonych 15 ofert, wyłonił 1 potencjalnego wykonawcę, który zrezygnował przy ustalani szczegółów.

Przykłady stron, na których można się wzorować:
http://www.greenbergfarrow.com/
http://www.hfzcap.com/
http://www.peipartnership.com
https://demo.graphpaperpress.com/widescreen/2013/05/01/people/

Kontakt: biuro@brepo.pl, w temacie proszę umieścić sygnaturę: [S111701-Z001] + dowolny tekst

Pozdrawiamy,

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!