www.brepo.pl

Data dodania: 25 sierpnia 2017

Szanowni Państwo,
poszukujemy osoby znającej system WordPress do budowy nowej strony spółki Brepo. Przy nawiązaniu pozytywnej współpracy, istnieje możliwość zlecenia budowy dodatkowych stron innych spółek działających w naszej grupie.

Posiadamy: własny serwer z zainstalowanym systemem WordPress, domeny wraz z certyfikatem SSL, obsługę IT, itp.

Poszukujemy: osoby z doświadczeniem – potwierdzonym referencjami z branży: technologicznej, przemysłowej, wojskowej lub pokrewnej w zakresie WordPress do wykonania przedmiotu zapytania.

Opis oczekiwań: obecnie nie podobają nam się powszechne szablony stron przewijanych – typowych dla WordPress, przykłady na: themeforest.net, dział: Korporacje czy Technologie, oczekujemy czegoś bardziej indywidualnego. W zakresie aktualności dostępnych na stronie, nie powinny być najważniejszą częścią strony – nie są one przez nas aktualizowane celowo bądź aktualizacje pojawiają się z bardzo dużym opóźnieniem. Strona ma przedstawiać opis działalności, podstawowe informacje kontaktowe, zdjęcia z przykładowych realizacji. Planowany jest dział Referencji i plików dostępny po zalogowaniu (użytkownicy tworzeni z poziomu administratora WordPress) oraz dział plików ogólnodostępnych.
Płatności: faktura VAT (osoby nieprowadzące działalności gospodarczej – ostatecznie umowa zlecenie).

Kontakt: biuro@brepo.pl, w temacie proszę umieścić sygnaturę: [S111701-Z001] + dowolny tekst

Pozdrawiamy,

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!