portal – rozwiązania dla B2B

Data dodania: 31 sierpnia 2017

Portal listujący i recenzujący rozwiązania dla firm (B2B). Portal będzie rozwijany, narazie potrzebna jest wersja Basic strony.
Widoki: 1. Strona główna – menu rozwijane zawierające kategorie i podkategorie, wyszukiwarka po nazwach rozwiązań
Podstrony:
2. Lista rozwiązań w danej kategorii według ratingu/oceny użytkowników, filtry wg wielkości firmy, branży itp.
3. Karta rozwiązania – informacje podstawowe, miejsce na videorecenzję lub recenzję tekstową, pod spodem opinie użytkowników, kategoria i podkategorie do których zalicza się rozwiązanie
4. Formularz oceny/recenzji rozwiązania przez usera: 5 do 10 pytań na skali ocen 1-10, pole otwarte na opis, plusy/minusy.

Oprócz tego: Logowanie użytkownika + Weryfikacja użytkowników/recenzentów poprzez LinkedIn –
Najchętniej WordPress, chyba że ktoś poleci coś lepsego z uzasadnieniem.
Powiązanie strony z CRMem/systemem do email marketingu i marketing automation np. Salesmanago – tu mile widziane sugestie.
Potrzebne nieco większe doświadczenie w projektowaniu stron, ponieważ liczę również na proaktywne proponowanie user-friendly-rozwiązań podczas projektowania i rozwoju serwisu. Mile widziane portfolio / lub praca nad podobnym serwisem w przeszłości.
Z góry dziękuję za wszystkie propozycje. Pozdrawiam K

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!