Zdjęcia – jedna tematyka około 30 sztuk

Data dodania: 16 lipca 2017

Potrzebuje na stronę internetową około 25-30 zdjęć. Rozliczenie chciałbym, aby było na podstawie faktury.

Dokładny opisy do każdego zdjęcia (usługi) przekażę wybranej osobie, ale tematyka jest medyczna. Będą dwie grupy (kobiety i mężczyźni). Ważne, żeby zdjęcia były podobne wizualnie np. wszystkie na jasnym tle. Muszą zdjęcia pasować do siebie. Wiem, że w bankach są często zdjęcia z tym samym modelem i tym samym układzie kolorystyki. Pasuje mi jeżeli wszystko będzie z jednym modelem. Nie trzeba szukać zdjęć oddzielnych z inną osobą do innej usługi. Może być jedna modelka do wszystkich zdjęć z kobietą i jeden model do wszystkich zdjęć z mężczyzną. Nie mam abonamentów, aby samemu kupić zdjęcia w takiej ilości no i też kwestia wyboru zdjęć na co brakuje mi czasu, zdjęć pilnie potrzebuje na 18 max 19 lipca. Odnośnie praw licencyjnych: Zdjęcia będą wykorzystane tylko na jednej stronie – potrzebne do jednego projektu na jedną stronę. Proszę o informację na temat kosztu 30 plików zdjęć – być może zamówię mniej, ale proszę o wycenę plików 30 zdjęć. Rozdzielczość – może być 400px ale fajnie byłoby gdyby były 800px. Można wycenić dwie rozdzielczosci. W razie pytań proszę o kontakt.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!