Szukamy programistów, back-end WordPress developerów na poziomie zaawansowanym

Data dodania: 8 lipca 2017

Poszukujemy programistów / back-end WordPress developerów na poziomie zaawansowanym do współpracy przy różnych typach projektów (w tym naprawa błędów istniejących już stron, portali, itp.).

Jeśli masz kilka lat doświadczenia, jesteś rzetelny(-a), znasz język angielski (pozwalający na korzystanie z dokumentacji technicznej) nie unikasz kontaktu z współpracownikami, klientami i cenisz sobie dobrą organizację pracy, odezwij się do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany(-a) współpracą, prześlij nam swoje portfolio / 4-5 fragmentów Twojego kodu / projekt, z którego jesteś dumny(-a), określ swoją stawkę godzinową i ilość godzin w tygodniu, które jesteś w stanie nam poświecić.

Wymagania:
– zaawansowana znajomość PHP, CSS, HTML i JavaScript
– doświadczenie w pracy z GIT (GitHub / Bitbucket) lub podobnymi platformami
– znajomość języka angielskiego
– dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach (unikamy pracy w weekendy, ale czasami jest to konieczne)
– samodzielność, rzetelność i dokładność
– dobra organizacja pracy, terminowość

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!