Stała współpraca WordPress/WooCommerce

Data dodania: 19 lipca 2017

Szukam programistów (nie koderów od darmowych szablonów!) od WooCommerce/Wordpress do stałej, długoterminowej współpracy, która zaproponuje rozsądne stawki za dobrze wykonaną pracę. Bardzo mi zależy na współpracy z jedną firmą do której zawsze mogę się zwrócić o stworzenie nowych funkcjonalności czy aktualizację na stronach już istniejących czy o stworzenie nowych stron/sklepu. Chyba każdy "świadomy" internetowiec do tego dąży.

Do wykonania na dziś mamy
(zgodnie z priorytetem wykonania gdzie 1 to najwyższy priorytet)
1. BARDZO OBSZERNY PROJEKT! Przeniesienie danych sklepu www.akwarystyczny24.pl z platformy OSCOMMERCE na WOOCOMMERCE i wykonanie indywidualnych rozwiązań w tym sklepie WOOCOMMERCE dla wygody/automatyki pracy na nowej grafice (jest stworzona).
2. Stronę www.brightwellaquatics.pl dwujęzyczną, katalog produktów z około 140 produktami, na podobieństwo http://www.brightwellaquatics.com/
3. Przeniesienie z jednoczesna modyfikacją na WP strony www.aquaray.pl i wykonanie formularza zamówień hurtowych online i jego integracja z subiektem
4. Stronę hodowli roślin/sklepu ammania.pl która stoi sobie testowo podłubana…
5. Przeniesienie/modyfikację 4 stron produktowych na wordpress…

W projektach szukamy jakości: SEO + Responsywność + UX/UI + Optymalizacja/Szybkość ładowania.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!