personalizacja motywu DIVI

Data dodania: 12 lipca 2017

Dzień dobry. Posiadam domenę i hosting w Zenboxie, zainstalowałam WP oraz motyw DIVI. Potrzebuję pomocy przy personalizacji motywu według moich potrzeb. Moja strona to http://brawurka.pl. Moją główną inspiracją jest blog http://jestrudo.pl. Zależy mi na stworzeniu strony wizytówki z opcją bloga, kiedyś chciałabym podpiąć opcję sklepu oraz dodać zakładkę "współpraca" (ale to bardzo kiedyś, na to przyjdzie czas). Dostosowanie DIVI według pewnego wzoru, możliwie szybko. Wtyczki postaram się ogarnąć sama. Byłoby również miło, gdyby ktoś podpowiedział jak wprowadzać drobne modyfikacje, przykładowo: dojdzie nowa kategoria na blogu, jak dodać podstronę dla tej kategorii. Jestem wp-zielona. Mam nadzieję, że po realizacji tego zlecenia nie zostanę przez pół roku o chlebie i wodzie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!