Aktualizacja strony jawnylublin.pl

Data dodania: 12 lipca 2017

1. Przedmiotem zamówienia jest wybranie zleceniobiorcy, który wykona prace przy portalu jawnylublin.pl/stronaglowna, polegające na:
a) zlokalizowanie i usunięcie błędów w kodzie strony,
b) zabezpieczenie strony przed atakami hakerskimi,
c) wprowadzenie nowej funkcjonalności: analizy zmian danej kategorii budżetu miasta (w zakładkach "Budżet Miasta" oraz "Moje Podatki") w kolejnych latach,
d) wprowadzenie nowej funkcjonalności: utworzenie interaktywnej mapy z mozliwością lokalizacji zdjęć i opisów miejskich inwestycji, kolorowe znaczniki dla kilku kategorii inwestycji; po najechaniu kursorem na inwestycję powinna pojawić się miniaturka zdjęcia i tytuł inwestycji,
e) wprowadzenie nowej funkcjonalności: umożliwienie sortowania pozycji w zakładkach "Budżet Miasta" oraz "Moje Podatki": alfabetycznie oraz kwotowo (malejąco i rosnąco),
f) w zakładce "Moje Podatki" – po wybraniu kwoty pojawi się info o tym, na jakim stanowisku w mieście zarabia się tyle samo. Np. po wybraniu na suwaku 8000 zł "Tyle zarabia prezes spółki miejskiej SPR Lublin" (umozliwienie dodania dowolnej liczby własnych kwot do porównywania)

2. W odpowiedzi na zapytanie, prosimy o podanie:
a) czasu potrzebnego na realizację zamówienia,
b) wartości zamówienia w kwocie brutto,
c) okresu gwarancji na w/w usługi,

3. Oferty można składać pocztą elektroniczną na adres kontakt@fundacjawolnosci.org. Termin składania ofert upływa w dn. 25.07.2017 r. o godz. 23:59:59. Decyduje data i godzina wpływu. Nie będą rozpatrywane oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!