Personalizacja gotowego, komercyjnego szablonu z wdrożeniem treści.

Data dodania: 6 czerwca 2017

Na bazie szablonu http://builder.zooka.io/ powstało kilka widoków w .psd do kluczowych podstron nowego serwisu. Widoki te opierają się na szablonie bazowym, różnica jest w kolorach, w nieco zmienionych poszczególnych elementach jak bannery czy poszczególne sekcje. Szablon http://builder.zooka.io/ jest kupiony i na razie uruchomiony lokalnie wraz z całą zawartością którą widać w demo. Stworzony jest do tego w tej chwili motyw potomny (przy realizacji zlecenia przegram na wirtualny).

Zlecenie polega na spersonalizowaniu komercyjnego szablonu wg widoków z .psd (rzuty do wglądu dostarczę zainteresowanym aby było widać jak to wygląda) oraz wdrożeniu dostarczonych treści. Zakres prac sprowadzi się do deliaktnego nadpisania CSS + HTML oraz wpuszczeniu treści / zdjęć zgodnie z przesłaną strukturą.

Docelowo będzie wdrożony do tego plugin WPML do tłumaczeń – stąd w widoku .psd pojawia się przełącznik językowy, ale na razie tylko wersja polska jest do wdrożenia.

Termin realizacji – do czwartku / piątku (08 / 09.06.2017)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!