Integracja wtyczki wordpress z pagebuldierem Divi.

Data dodania: 24 czerwca 2017

Zlecę modyfikację we wtyczce wordpress Booked (System rezerwacji -Wtyczkę dostarczam)

Wtyczka współgra z szablonem divi wyśmienicie 🙂 jednak za pomocą shortcode…. Zamiast tego chciałbym, by wtyczka utworzyła trzy nowe moduły w page budlier divi. 1. Widoczność kalendarza. Rozwijana lista z utworzonymi kalendarzami. Po wybraniu odpowiedniego kalendarza i zapisaniu moduł byłby widoczny na stronie. Do modułu dodanie ustawień takich jak kolory belek, tła, przycisków itp… Tak, by każdy wygenerowany kalendarz był dostosowywany w page buldierze do wyglądu konkretnej podstrony. Jeżeli ktoś zna szablon divi w łatwy sposób poradzi sobie z integracją. ( Większość opcji dotyczących zmian kolorystyki, tła, szerokości, widoczności oferuje buldier)

Identyczna zmiana dotyczyłaby dwóch dodatkowych elementów "Agent fronted" oraz "User fronted."

Podsumowanie:

Utworzenie trzech "Custom modules" 1. Kalnedarz 2. Agent Fronted 3. User Fronted

Wraz z modyfikacją pluginu proszę o przesłanie informacji w których miejscach została dokonana zmiana. Możliwa dalsza współpraca, przy aktualizacjach wtyczki oraz dodaniu nowych funkcjonalności

Preferowane zgłoszenia od Osób/Firm znających szablon divi.

Do lepszego jutra

Rafał…

* Budżet do negocjacji 😉 – Proszę o konkretne oferty, bez ctrl+c – ctrl+v

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!