Zbudowanie strony

Data dodania: 16 maja 2017

Zlecę wykonanie strony w WordPress.

Tematyka – legalne polskie zakłady bukmacherskie. Dobrze, jakbyś się orientował ‘z czym to się je’, ale nie jest to najważniejsze kryterium.
Mam domenę oraz wstępnie wybrany szablon WordPress – https://www.templatemonster.com/demo/52669.html
Adres strony będzie w miejsce 'Empire Hill’ i zamiana menu na polskie słowa.
Menu kolejno: Główna, Promocje, Bukmacherzy, Opinie, FAQ, Kontakt
Później bym zrobił podział 'pół na pół’, czyli slajdy, a obok tabela (lista) bukmacherów z bonusem, jako aktywne linki.
Poniżej w miejsce 'Welcome’ byłyby Opinie, które wyświetlałyby się losowo w tej białej tabelce, wraz z przyciskiem 'więcej’ (obecnie: 'join us’) i przekierowaniem na właściwą stronę. I żeby była możliwość dodania kolejnych bukmacherów.

Co do opinii to chciałbym, aby pod każdą promocją (na dzień dzisiejszy jest ich siedem i siedmiu jest bukmacherów), można było dodawać komentarze. Nie pamiętam jak ta opcja się nazywa (disqus?).
Wracamy do rozkładu strony: później według szablonu byłyby 3 artykuły (porady) itd.
A później bym zrobił zapisy do newslettera.
Później stopka, być może kolejne artykuły i tak jak jest, miejsce na duży baner.
Dodatkowo wtyczki (Facebook, Twitter, Youtube).

Później chciałbym, aby była to współpraca długoterminowa. Czyli ja opisuję mój pomysł, Ty robisz wycenę. Po mojej akceptacji wdrażasz to na stronie, ja robię przelew (ewentualnie na początku wybierzemy zaliczkę). Współpracowałem tak dłuższy czas, niestety osoba wyjechała do Anglii.
Jak znasz się na pozycjonowaniu, to kolejna praca czeka.
Na początku potrzebuję doradztwa z Twojej strony, czego tak, a czego nie inaczej. Ostatnią stronę budowałem tak 7 lat temu i obecnie nie na wszystkim się znam.
Mam troszkę pomysłów, troszkę środków, szukam osoby, której takie zadanie sprawi radość. Powinno to przynieść nam obu korzyści i zadowalające obie strony pieniądze.

Jesteś z Polski południowo-wschodniej? Już masz plusa.

Pisz śmiało.

Nie potrzebuję faktury VAT.

Po ustaleniu szczegółów, chciałbym pierwszy wstępny projekt otrzymać w ciągu dziesięciu dni. Następnie 7 dni na poprawki.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!