Wsparcie w kilku kwestiach w trakcie tworzenia panelu członkowskiego WP

Data dodania: 22 maja 2017

Cześć,

Poszukuję osoby, która pomoże w stworzeniu małego panelu członkowskiego WP (mniej niż 30 członków). Osoba, która podejmie się zadania, nie będzie odpowiedzialna za tworzenie panelu, ale za wykonanie kilku konkretnych zadań w stylu ustawienie przekierowania, dodanie wzorcowego poziomu dostępu.Chodzi więc o pomoc w przebrnięciu przez bardziej złożone problemy.

Cały panel ma wyglądać mniej więcej tak: 1 lub 2 poziomy dostępu dla członków (jeszcze nie została podjęta ostateczna decyzja) plus administrator. Możliwość dodawania/ pobierania plików, dodawania danych kontaktowych dostępnych dla innych. Najważniejszym elementem będzie możliwość tworzenia wspólnych tabel przy użyciu wtyczki wpDataTables (lub innej o podobnych możliwościach). Na pewno jednym z zadań (lub jedynym zadaniem) dla osoby, która podejmie się zlecenia, będzie konfiguracja tej właśnie wtyczki. Chodzi o to by użytkownik widział daną tabelę dopiero gdy wprowadzi swoje dane.

Najchętniej osoba z Krakowa, z którą można się osobiście spotkać i wszystko omówić. Cały design, wprowadzanie danych i dodawanie członków będą realizowane przez inną osobę.

Zainteresowanych proszę o przedstawienie orientacyjnej ceny (może to być cena za godzinę pracy lub całościowo za zadanie). Proszę się bardzo nie sugerować podanym budżetem, ale pracy nie będzie wiele, raczej chcę by to była wsparcie techniczne niż robienie kolejnych rzeczy od a do z. Zależy mi jednak na sprawnym działaniu i płynnym kontakcie. Możliwe również, że w trakcie realizacji wynikną nowe kwestie, przy których będę prosić o pomoc (to oczywiście będzie dodatkowo płatne).

Zapraszam do kontaktu
Jola

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!