Wprowadzenie poprawek i funkcji w WordPress i Woocommerce

Data dodania: 30 maja 2017

Mam stworzoną taksonomię "Specjaliści" poprzez wtyczkę toolset types, ze zdefiniowanymi polami własnymi (term) dla tej taksonomii (Nazwa, Adres, Avatar, etc.), która przypisana jest do Wpisów, Produktów i Stron. Do produktu lub wpisu można przypisać kilka tagów z taksonomii "Specjaliści" – np. Handlowiec 1, Handlowiec 2. Dane dla Handlowca 1 i 2 uzupełniane są właśnie przy pomocy term (nazwa, avatar, etc) obok nazwy, slug i opisu.
Potrzebuję stworzyć w shortcody, które będą wyświetlać w wybranych miejscach w poście lub przy produktach, wizytówki Handlowców przypisanych do danego posta/produktu, korzystających z danych (tj. nazwa, avatar,etc.). Wizytówki wyświetlane w formie bloków obok siebie.
BARDZO PILNE ZLECENIE

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!