Strona wycena WordPress

Data dodania: 10 maja 2017

Witam.

Jestem wlascicielem sklepu doktordoping.com. Chce zmienic sklep tak zebym mogl go edytowac (nie mam teraz zadnego CMS) myslalem o WordPresie. Strona miec taka sama grafike ale uklad stron inny:

1) http://doktordoping.com/index.html – tutaj zamast listy srodkow jak jest teraz chce miec liste taka jak tutaj jest: http://saashop.pl/cennik.html czyli tabelki ze zdjeciem. I chce miec dostep w CMS do edycji tej podstrony. Sam sobie wprowadze wszystkie produkty, ale chce miec juz przygotowane puste tableki. Zmiana nazywy z Home na Cennik

2) http://doktordoping.com/produkty.html usunac

3) http://doktordoping.com/informacje.html zostawic ale chce miec w CMS dostep do edycji tego. Sam wprowadze tekst.

4) http://doktordoping.com/zamowienie.html usunac

5) http://doktordoping.com/kontakt.html zostawic dodac tylko captche

6) Chce miec wtyczke do fb tak jak ma tutaj ta strona: http://www.sterydy.link/ z prawej strony wysuwa sie wtyczka fb. Chce w CMS strony miec mozliwosc dodania konta tego fb.

Wszystko najprosciej jak sie da tak zeby strona byla bardzo szybka. Ile by to kosztowalo I jaki bylby czas wykonania I czy WordPress bylby najlepszy czy cos innego?

Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!