Wykonanie strony firmowej

Data dodania: 11 kwietnia 2017

Witam.
Szukam firmy, która stworzy kompletną stronę internetowa (od zaprojektowania do wykonania) dla firmy z branży automatyki i robotyki przemysłowej. Chodzi o elegancką stronę, około 5-6 zakładek (plus podzakładki), w 4 językach z formularzem kontaktowym (bez mapy dojazdu). Z możliwością edycji i dodawania kolejnych zakładek.

Ponadto chcielibyśmy aby ta sama firma wykonała dla nas dwie broszury
– mniejsza (rozkładana max wielkość A4)
– większa (format A5, bądź zbliżony, rozkładana)
oraz projekt wizytówki

Proszę o przesłanie oferty o następującej KRÓTKIEJ treści:
1) Kosztorys (widełki od – do) który w czasie realizacji NIE PRZEKROCZY ceny maksymalnej podanej przez Państwa przy pierwszym kontakcie.

2) Adresy DWÓCH stron internetowych o charakterze technicznym, które wykonaliście Państwo dla swoich klientów i które działają. Nie interesuje nas portfolio z dziesiątkami stron z poza naszej branży z których polowa nie istnieje. Prosimy o wysłanie DWÓCH adresów stron z branży technicznej.

Inne oferty nie będą rozpatrywane.

Dziękuje i pozdrawiam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!